Nabízené zboží

NOVINKA !!! Nyní si v našem e-shopu můžete zakoupit i mašličky pro psy naší vlastní výroby. Využijte tak možnosti, kterou mají naši zákazníci na výstavách a přesvědčte se o jejich kvalitě.

Zde jsou výrobky, které zhotovujeme. Stačí si tedy jen vybrat z náhledů (abecední seznam ras najdete vlevo) a vytvořit objednávku, kde přesně uvedete, o který výrobek máte zájem. Všechny zde uvedené výrobky zhotovujeme pouze z našich vlastních fotografických podkladů, čímž je zaručena maximální kvalita reprodukce. Naše technologie výroby zajišťuje barevnou stálost záběrů po dobu několika let.

Z dodaných podkladů (klasických či digitálních) nevyrábíme, proto nám je, prosím, nezasílejte.

Mašličky pro psy

Vyrábíme je již přes 10 let. Za tu dobu jsme vyrobili a prodali tisíce mašliček. Výroba probíhá v ČR, ručně a převážně z tuzemských stuh. Důraz je kladen na detail a precizní skladbu. Provedení na gumičce je maximálně lehké. Mašličky osazujeme 2 gumičkami (pokud Vám jedna praskne můžete mašličku stále používat). Mašličky na francouzské sponě (šířka 39 mm) se velmi snadno připevnějí a velmi dobře drží i u aktivnějších pejsků.

Mašličky pro psy
 Hlavní rozměr Cena / kus včetně DPH
Jednoduchá (na gumičce) 35 - 40 mm 25 Kč
Zdobená (na gumičce) 40 - 45 mm 35 Kč
Bublina (na gumičce) 30 - 35 mm 40 Kč
Luxusní (na francouzské sponě) 40 - 45 mm 50 Kč

Magnet

Magnet má tvar konkrétního motivu, který si vyberete z náhledů. Tento motiv je nalepen na speciální magnetické folii, díky které jej lze připevnit např. na dveře ledničky apod.

magnet
Hlavní rozměrCena / kus včetně DPH
cca 50mm40 Kč

Samolepky - oboustranné

Provedení oboustranné znamená, že je obrázek na obou stranách samolepky. Po sejmutí krycí (obvykle žluté) folie ze zadní strany je tedy možné samolepku nalepit např. na sklo auta zevnitř a obrázek je pak vidět zevnitř i zvenku. Jinak lze samozřejmě samolepku nalepit na jakýkoli jiný vhodný podklad.

rozměr samolepky
typCena / kus včetně DPHformát (hlavní rozměr)
jednostrannáoboustranná
Mnevyrábíme60 KčA6 (cca 150mm)
Lnevyrábíme80 KčA5 (cca 210mm)
XL100 Kč150 KčA4 (cca 297mm)
XXL150 Kč200 KčA3 (cca 420mm)

Klíčenky

Klíčenka má tvar konkrétního obrázku, který je vždy oboustranný. Materiál je čirý měkký plast, který díky své pružnosti dobře odolává poškrábání. Tvarově i barevně je stálý.

rozměr klíčenky
TvarRozměrCena / kus včetně DPH
odpovídá náhleducca 40-50mm60 Kč

Tabulky na vrata

Tabulky na vrata vyrábíme standardně s nápisem "POZOR! Tady hlídám já". Barva podkladu je vždy zvolena s ohledem na motiv tak, aby jej optimálně zvýraznila. Pokud budete potřebovat nápis "Objekt střežen psem!" uveďte tento požadavek do poznámky v objednávce.

tabulka
RozměrCena / kus včetně DPH
150 / 190mm60 Kč